Girdėjau seniai, sudalyvavau pirmą kartą.

Ko gero visi, bent šiek tiek susiję su IT, yra girdėję apie Login. Kasmet vis išgirsdavau ir vis praleisdavau pro ausis. Išimtis buvo šie metai, kai pagaliau nusprendžiau sudalyvauti. Ir man patiko! Pranešimų ir renginių buvo daug ir visuose sudalyvauti tiesiog nėra galimybės, tačiau atsirinkus dominančius puikiai praleidau dvi dienas.

Festivalis

Iš esmės tai tik tiek (pasigyriau, kad buvau Login :)), tačiau daug ko pasakoti nėra – susidėliojau dienotvarkę su pranešimais kuriuose norėjau pamatyti ir juose dalyvavau. Aprašyti kiekvieną smulkiau iš jų būtų sudėtinga.
Nežinau kaip praeitais metais, tačiau šiemet buvo daug dėmesio skiriama Startup’ams, kuriems buvo skirtos visos erdvės „Vilnius Tech Park“. Tad be pranešimų teko pabendrauti ir su įdomiais žmonėmis, turinčiais daugiau ateities panų ir kuriančių įdomius projektus/produktus.

Logout

Verta paminėti, kad dalyvavau ir Logout – tai, galima sakyti, konferencijos afterpartis, kuris vyko „Piano Man Outside“ bare. Deja, jis mane šiek tiek nuvylė.
Įsigijau bilietą su teise dalyvauti Logout nuo 18 valandos, tačiau nuo tos pačios valandos buvo įleidžiami visi norintys (su bet kokios spalvos apyrankėmis), be to visą šį laiką nieko daug nevyko, tad nežinau ar buvo daug naudos jame dalyvauti.

Pabaigai

Ar dalyvausiu kitais metais? Jeigu tik bus galimybė – tuomet tikrai taip.

P.S. Login programėlė išmaniajam telefonui tiesiog būtina. Su ja peržiūrėjau visus renginius kuriuose norėjau dalyvauti ir susidėliojau dienotvarkę.
Keletas pastebėjimų programėlei: būtų gerai jeigu praėję ir vykstantys renginiai būtų kaip nors pažymimi, kad nereikėtų kaskart peržiūrėti viso sąrašo, taip pat būtų neblogai integruoti keleto dienų kalendorių, kuriame būtų galima iškart pažymėti visus norimus renginius.