Pagaliau ir man teko išbandyti šią automobilių nuomos sistema. Žinau, kiek vėlokai, bet geriau vėliau negu niekada.

Automobilio prisireikė nuvykimui į Vilniaus oro uostą. Skrydis buvo numatytas 6 valandai, tad tokiu metu nei traukiniu, nei autobusu nuvykti nebūtų pavykę, o ir automobilio stovėjimo vietos nebuvau rezervavęs iš anksto, tad reikėjo surasti kokią nors alternatyvą, kuria ir tapo CityBee.
Registraciją atlikau iš anksto, įsidiegiau programėlę, apžiūrėjau mašinas (programėlėje) ir pradėjau laukti išvykimo. Vakare kartą pasitikrinau ar netoliese yra automobilių ir įsitikinęs, kad yra nuėjau miegoti. Atsikėlus antrą valandą nakties, mano nuostabai, nei vieno automobilio šalia manęs nebebuvo, na, tiksliau vienas buvo, tačiau vos 2% kuro likučiu, tad po pokalbio su konsultante nusprendžiau nerizikuoti važiuoti iki degalinės. Dėl šios priežasties, teko važiuoti pasiimti automobilį esantį už 14km, tuomet tuos 14km grįžti iki namų, susikrauti lagaminus ir vėl tuo pačiu keliu pajudėti link Vilniaus oro uosto.

Išbandžiau tu automobilius, į oro uostą važiavau su „Mini One“, o iš oro uosto grįžau su „Fiat 500 X“. „Mini One“ man labai patiko, kažkoks toks mielai patogus automobilis ir vidaus apdaila graži, o štai „Fiat 500 X“ nebuvo toks smagus, kažkaip jame trūko manevringumo, o dar grįžtant sunkvežimis pakėlę akmenuką ir suskaldė priekinį stiklą, tad dar kažkoks ir nesėkmingas jis man.

Visa pasivažinėjimo kaina buvo ~52€ (į oro uostą ~27€, iš oro uosto ~25€). Ši suma susidarė dėl to, kad gyvenu Kauno rajone ir atstumas iki oro uosta yra ~130km, tad kadangi greičio daug neviršijau kelionės kaina buvo skaičiuojama, kaip už 2 valandas + 80 mokamų kilometrų.
Važiuojant savo automobiliu ir paliekant jį iš anksto rezervuotoje mokamoje stovėjimo aikštelėje būčiau sumokėjęs ~48€ (28€ stovėjimo aikštelė savaitei + 20€ kuras).

Renkantis CityBee kelionei į oro uostą sutaupyti nepavyko, tačiau pats kelionės faktas ir pasivažinėjimas kitokiu automobiliu buvo tikrai smagus!
Ar naudosiuosi ateityje? Ko gero, kad taip. Galbūt ne kelionei į oro uostą, bet pavažiavimui iš vienos miesto vietos į kitą – tikrai taip.

P.S. Aiškumo dėlei privalau paminėti, kad tokia kelionės kaina susidarė dėl to, kad gyvenu užmiestyje. Gyvenant sakykim Savanorių pr. Kaune arba Petrašiūnuose, kur atstumas iki Vilniaus oro uosto yra 100km arba mažiau būtų galima nuvažiuoti ir už ~15€ (50 mokamų km + 1 valandos kaina).

P.S.2 Užpylėm ir kuro, kad kitam žmogui nenutiktų kaip mums 🙂