Šio laikrodžio apžvalgoje minėjau, kad standartinės šio laikrodžio temos man nelabai patiko, tad pradėjau ieškoti iš kur gauti ir kaip įrašyti naujų išvaizdos temų, tad toliau pažingsniui aprašysiu kaip tai padaryti. Beje, šiam būdui būtinai reikės telefono su Android operacine sistema, nes iOS programėlė šio funkcionalumo nesiūlo.

Temos

Išvaizdos temų galima surasti puslapyje www.watchfaceup.com skiltyje „VXP Watch Faces“ ir atsisiųsti jas paspaudus „Download“ mygtuką. Keletas asmeniškai man patikusių temų yra šita ir šita.

Pasiruošimas

Kaip jau minėjau, norint įdiegti temą reikės Android telefono. Taip pat jame turi būti įdiegta ir „Mediatek SmartDevice“ programėlė.

Diegimas

1. Išarchyvuojame atsisiųstą temą ir ten randame 3 failus su plėtiniais .xml, .png ir .vxp.
2. Prijungiam Android telefoną prie kompiuterio ir atidarome katalogą „appmanager“, kuris randasi telefono atmintyje.
3. Nukopijuojame šiuos tris failus į aukščiau paminėtą katalogą.
4. Paleidžiam „Mediatek SmartDevice“ programėlę ir susiejame ją su laikrodžiu.
5. Kai telefonas ir laikrodis susieti – spaudžiame „My Applications“ ir paspaudžiame mygtuką „Install“ esantį šalie įkeltos temos.
6. Nueinam į laikrodžio nustatymus ir pasirenkame norimą temą. Beje, diegimas gali užtrukti net iki keleto minučių.

Atsargumas

Pats netikrinau, tačiau reikėtų būti atsargiems trinant temas, nes pašalinus laikrodžio temą, kuri šiuo metu naudojama kaip pagrindinė, laikrodis gali tapti nebenaudojamas. Žinoma, yra būdų kaip jį atstatyti, tačiau nenorint vargti geriau net nerizikuoti.