„Anker Astro E5” – tai 16000mAh, dviejų USB prievadų išorinė baterija, kuri gali krauti įrenginius iki 3A srove. Verta paminėti, kad ši baterija turi „PowerIQ” technologiją, kuri „aptinka”, koks įrenginys yra prijungtas ir parenka tinkamus įkrovos parametrus, tad įrenginys visuomet kaip įmanoma greičiau.

Ankščiau nemaniau, kad man reikia išorinės baterijos, tačiau keliaujant visuomet nepaleisdavo jausmas, kad atsitiks taip, jog telefonas išsikraus būtent tuo metu, kai jo labiausiai reikės. Tad nors ir oro uoste galima rasti rozetes pakrovėjo įsijungimui, tačiau esant lėktuve arba keliaujant pėsčiomis tokios galimybės tikrai nebus.

Anker Astro E5 2nd Gen apžvalga

Taigi, prieš keletą dienų atkeliavo „Anker Astro E5 2nd Gen” baterija, kurią užsakiau iš Amazon. Baterijos, pirkimo metu, kainavo ~33€ ir atkeliavo per 4 dienas. Komplekte, tik tai ko reikia – baterija krepšys baterijai, USB laidas ir trumpa instrukcija. Beje, pakrovėjo komplekte nėra, tačiau ją galima krauti su bet kokiu USB pakrovėju.

Anker Astro E5 2nd Gen apžvalga

Pati baterija surinkta labai neblogai, viršuje yra keturi LED diodai, kurie rodo baterijos įkrovą: 1 LED – 25%, 2 LED: 25%-50%, 3 LED: 50%-75%, 4 LED: 75%-100%. Priekyje yra du USB lizdai įrenginių prijungimui ir mikro USB lizdas baterijos pakrovimui. Taip pat, čia įmontuotas ir baltos šviesos LED diodas-prožektorius, kuris įsijungia ilgiau palaikius šone esantį mygtuką (ne itin naudinga funkcija).