Mano pažintis su Nexus serijos telefonais prasidėjo nuo Nexus One. Šie telefonai man visuomet asocijavosi su stabilumu ir patikimumu, o Nexus 4 ir Nexus 5 dar iki šiol yra patys geriausi telefonai, kuriuos kada nors turėjau, o Nexus 7 planšete naudojuosi iki šiol.
Tačiau viskas pasikeitė su Nexus 6, kurį galėčiau apibūdinti kaip vieną blogiausių telefonų, kurį man yra tekę turėti. Nexus 6 įsigijau maždaug prieš pusantrų metų. Tuo metu kaip tik norėjau telefono su šiek tiek didesniu ekranu, o kadangi prieš tai buvę Nexus telefonai nenuvylė, tad per daug negalvodamas nusipirkau Nexus 6. Iš pradžių viskas lyg ir buvo neblogai, didelis ekranas man patiko, nors spalvos didelio susižavėjimo nesukėlė.
Pirmieji požymiai, kad kažkas negerai buvo tai, kad kraunant telefoną jis kaisdavo, o jeigu kraunant būdavo paleista kokia nors programėlė – jis kaisdavo labai stipriai. Per daug to nesureikšmindavau vien tik dėl to, kad panašiai elgdavosi ir kai kurie pigesni telefonai arba planšetės.
Antras dalykas, kuris atsirado apytiksliai po pusės metų tai telefono persikrovimai. Nuvykus į kokią nors vietą, kurioje sunkiau gaudomas signalas telefonas tiesiog persikraudavo. Kadangi tokiose vietose labai dažnai nebūnu, tad naudojimuisi tai irgi netrukdė.
Na ir pagaliau trečias (ir tuo pačiu ketvirtas) dalykas, kuris privertė užklijuoti blogiausio Nexus telefono etiketę šiam įrenginiui – tai dingstantis WiFi ryšys. Problema ne tik tame, kad WiFi ryšys dingsta, tačiau WiFi plokštė taip pat nėra aptinkama, o tai pasireiškia tuo, kad WiFi net negali būti įjungtas, o WiFi plokštės MAC adresas pasikeičia į 02:00:00:00:00:00. Kartais pakanka įjungti lėktuvo režimą ir WiFi vėl veikia, kartais reikia telefoną pilnai pakrauti ir tuomet žaisti su lėktuvo rėžimu, bet ir tai ne visada padeda. Beje, kol telefonas yra toje būsenoje kai WiFi plokštė neveikia, o operacinė sistema bando įjungti WiFi telefonas sulėtėja iki neregėtų žemumų, kad naudotis tampa beveik neįmanoma (kaip bebūtų keista, tai nutinka ne visada). Spręsti šį gedimą bandžiau įvairiai: įrašyti neoriginalų ROM’ą, įrašyti originalų ROM’ą, kuri pateikia Google, keisti MAC adresą. Nei vienas iš šių būdų nepadėjo.
Ką gi, tai yra mano asmeninė patirtis su Nexus 6. Nežinau kas įtakojo visus šiuos gedimus, galbūt tai buvo būtent mano telefono brokas, galbūt brokuota buvo ir daugiau telefonų, tačiau jiems šie požymiai dėl kažkokių priežasčių nepasireiškė, tačiau mano asmenine patirtimi Nexus 6 buvo labiausiai nevykęs Nexus serijos telefonas.
Parašykite komentarą