Apie VienaSakaita girdėjau jau labai seniai, tačiau naudotis pradėjau tik kiek daugiau nei prieš metus. Būčiau ir toliau nesinaudojęs, tačiau kai kurie paslaugų tiekėjai ėmė teikti sąskaitas tik per šią platformą, tad iš dalies buvau priverstas. Iki tol sąskaitas apmokėdavau prisijungęs prie e.bankininkystės – įvesdavau skaitiklių rodmenis arba mokėtinas sumas ir paspausdavau mygtuką. VienaSaskaita tai truputį supaprastino, vis dar reikia įvesti skaitiklių rodmenis, tačiau mokėtinos sumos (jeigu tiekėjas jas pateikė) užsipildo automatiškai, tad tai sutaupo keletą sekundžių.

Gal būčiau ir toliau naudojęsis VienaSaskaita, tačiau po dujų mokėjimo plano pasikeitimo man reikėjo deklaruoti skaitiklio rodmenis, o kad tai padaryčiau turėjau prisijungti prie “Ignitis savitarnos”, o ten manęs laukė malonus siurprizas! Ten ne tik galiu deklaruoti ir apmokėti už elektrą ir dujas, tačiau į mokėjimą galiu įtraukti ir kitus paslaugų tiekėjus ir visa tai be jokio papildomo mokesčio ir reklamų. Dar vienas didelis pliusas yra tai, kad Ignitis priima mokėjimus kreditine ar debetine kortele. Savo laiku BankLink paslauga buvo patogu, tačiau mokėti kortele, bent jau man, yra greičiau ir geriau.

Palyginimas

VienaSaskaita sistemoje turiu vieną tiekėją, kurio sąskaitą turiu apmokėti, tačiau kartu su ja gaunu žurnalo „Žmonės“ reklamą, greitą kitų tiekėjų įtraukimą, kurie nereikalingi ir edrauda.lt reklamą. Aš nesu prieš reklamas, ypač kai esu nemokamo plano vartotojas, tačiau net ir tokiu atveju verta pažiūrėti į alternatyvas.

Šioje nuotraukoje parodytas Ignitis savitarnos langas, kuriame tik reikalinga informacija: tiekėjas, tarifas, laukelis įvesti skirtumui ir apačioje mygtukas pradėti mokėjimui.